<span>Мета: повторити з учнями функції пейзажу в літературних творах; скласти твір-опис природи за картиною; розвивати творчу уяву школярів засобами мистецтва, будити почуття краси навколишнього світу, радість спілкування з ним; виховувати любов до рідної землі, бережливе ставлення до природи. Наочність: картини художників про природу, фото, поезії про природу. Хід уроку І. Організаційна частина. II. Робота з класом. 1. Оголошення теми і мети уроку. 2. Бесіда з учнями. а) Сьогодні ми на уроці будемо говорити про мистецтво, про красу мистецтва, про витвір мистецтва, про вплив його на думки і почуття людей. - Як ви гадаєте, хто причетний до мистецтва? (Художники, письменники, композитори, скульптори і т.д.) Митці покликані народом для того, щоб показати світові, насамперед, що життя прекрасне, що вже саме по собі воно є найбільшим і найвеличнішим з усіх мислимих благ. Щоб довести вам це, я зачитаю висловлювання про красу: Педагог, учитель В. Сухомлинський у листі до сина висловив таку думку: "Якщо дитину з дитинства виховують на красі, на хороших книгах, якщо у неї розвивається схильність до переживань, захоплення красою, то навряд чи вона стане людиною розбещеною, безсердечною". - А ми сьогодні поговоримо про те, як і за допомогою чого передає красу навколишнього світу художник. - Подивіться уважно на репродукції цих картин, фото. Що змальовано на них? (Красу природи). - Як називаються такі картини? Художники? (Пейзажами, пейзажистами). Давайте пригадаємо, для чого в творах використовується пейзаж. Пейзаж - ... . Це вид чи зображення якоїсь місцевості. Жанр живопису, в якому предметом зображення є природа. Отже, пейзаж - це жанр живопису. </span>
1) Яскраве сонце, схоже на величезний яскравий диск, поволі скочувалося за далекий горизонт. Вечірні сутінки густішали, нагадуючи собою чорну каву. На потемнілому небі почали з’являтися перші зірочки вечірні. Находила коротка літня ніч.
2) Осіннє холодне небо заволокло темними важкими хмарами. Ураганом здійнявся сильний вітер, зриваючи одяг з поодиноких перехожих. На землю впали перші важкі краплі дощу .
Н.в. шістдесят шість
Р.в. шістдесяти шести
Д.в. шістдесяти шістьом
З.в. шістдесят шість
О.в. шістдесятьма шістьма
М.в. на шістдесяти шести
Помогите пожалуйста!!!Скласти твір-мініатюру з словами,,рагу,кенгуру,деле,метро,кіно,купе,колібрі,меню,поні,комюніке
Николос
Я з сім'єю подорожувала до Австралії. Ми їхали на потязі в красивому купе. Коли ми приїхали ми швидковирушили до шумного метро і вирушили до будинку. Через деякий час ми спустилися в ресторан на першому поверсі. Меткий офіціант приніс нам багатоінгрідієнтне меню і ми замовили смачне рагу. Тату прийшло на телефон комюніке і він пішов з ресторану. Ми з мамою отямившись від цього вирішили й собі піти погуляти. Спочатку ми пішли до зоопарку. Там ми побачили різних австралійських звірів. Найбільше мені сподобалися пригуча кенгуру,маленький поні і швидкий колібрі. Потім разом з татом і мамою ми вирішили піти в найпопулярніше кіно.Ми провели цікаво час там, насолоджуючись виставою і не помітили як настав вечір. Швиденько зібрались і чимдуж попрямували в готель,бо завтра відїзджати.
Существует три способа сделать что-нибудь: сделать самому, нанять кого-нибудь, или запретить своим детям делать это.
Законы Мерфи